Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Аваков несподівано лайкнув скандальну ідею Саакашвілі

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков несподівано поставив «лайк» новини про те, що секретар Виконавчої ради реформ Міхеїл Саакашвілі розкритикував позицію заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони генерала Сергія Кривоноса щодо ідеї президента Зеленського про можливість масової мобілізації українців.

Нагадаємо, в коментарі НВ Кривонос зазначив, що провести таку мобілізацію можна зробити в теорії, але на практиці це неможливо.

На думку Саакашвілі, питання перепалки президента і генерала «стосується засад державності і відповідальності конкретних посадових осіб».

Екс-президент Грузії нагадує , що Кривоніс сам повинен готувати президента до можливої агресії, давати йому різні альтернативні варіанти, як на них реагувати, координувати дії Міністерства оборони та інших силових структур. У зв'язку з цим Саакашвілі робить висновок, що такого заступника глави РНБО було б негайно звільнити.

Примітно, що з грудня 2015 року Саакашвілі перебував в конфлікті з Аваковим. Тоді на засіданні Національної ради реформ під головуванням п'ятого президента Порошенко Аваков і Саакашвілі (тоді ще губернатор Одеської області) вступили в перепалку, після чого глава МВС запустив в опонента склянкою з водою і зажадав від екс-президента Грузії «забратися з його країни».

Фото 5 канал

72

Читайте нас в Telegram-каналі , Facebook і Twitter

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *