Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Американський сенатор завдяки мемам зібрав на благодійність 1,8 млн доларів

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Берні Сандерс
Фото з відкритих джерел

Гроші передадуть благодійним організаціям у рідному штаті політика

Американський сенатор Берні Сандерс зібрав 1,8 мільйона доларів на благодійність завдяки продажу товарів із його зображенням на інавгурації президента Джо Байдена. Про це повідомляє CNN.

Зазначається, що світшоти та фуболки з зображенням Сандерса, який прийшов на інавгурацію Байдена в рукавицях і став героєм мемів, почали продавати минулого четверга 21 січня. При цьому партію світшотів, вартість яких становила 45 доларів, розкупили менш як за 30 хвилин. Під час вихідних було додано більше позицій, але їх усі розпродали до ранку понеділка.

Наразі всі зібрані кошти планують розподілити між кількома благодійними організаціями, які піклуються про літніх людей та дітей. Ці організації розташовані у Вермонті, рідному штаті Сандерса. «Ми з [дружиною] Джейн були вражені творчістю, яку проявила така кількість людей за останній тиждень. Ми раді, що можемо використовувати мою інтернет-популярність, щоб допомогти нужденним у Вермонті», — заявив сенатор.

Водночас не тільки сенатор збирає гроші на благодійність завдяки мемам із ним. Зокрема, американське фотоагенство Getty Images прибуток від продажу фото Сандерса передасть компанії, яка піклується про людей, котрі самостійно не можуть сходити до магазину. Крім того, в штаті Техас жінка звʼязала фігурку політика й продала її на аукціоні за кілька десятків тисяч доларів, після чого передала гроші тій самій організації.

У свою чергу, виробник верхнього одягу Burton Snowboards, в продукцію якого був одягнений під час інавгурації Байдена, пожертвував 50 курток Департаменту у справах дітей та сімʼї Берлінгтона.

Новини за темою: На аукціоні продали вʼязану ляльку Берні Сандерса за понад 20 тисяч доларів

Нагадаємо, Берні Сандерс прийшов на інавгурацію, яка відбувалася 20 січня у будівлі Капітолію, в теплих рукавицях ручної роботи. Після цього мережа вибухнула мемами. Зокрема, на різних колажах Сандерс постає продавцем, самотнім літнім чоловіком в парку, космонавтом, мореплавцем, музикантом гурту «The Beatles» та ін.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *