Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Антивірус і контракт: У Кіберполіції дали поради, як захистити телефон від шахраїв та хакерів

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA


Фото з відкритих джерел

Правоохоронці радять українцям систематично навчатися

Захистити громадян від дій кіберзлочинців може перехід на контракт із оператором мобільного зв’язку. Про це повідомив перший заступник голови Департаменту кіберполіції Нацполіції Сергій Кропива, передає «Укрінформ».

Зазначається, що це сприяє захисту персонального номера телефону та забезпечує вас від перевипуску номера кіберзлодіями. Також необхідно використовувати й оновлювати антивірусний захист пристроїв, стежити за оновленням програмного забезпечення й не використовувати однакові паролі для застосунків.

«Якщо вам були направлені файли від невідомих осіб або навіть від відомих, але ви їх не чекали, на це треба звернути увагу та в першу чергу не відкривати їх. Також не підключайтеся до неперевірених Wi-Fi-мереж, оскільки це небезпечно», – сказав Кропива.

Крім того, не можна передавати платіжні та особисті дані, натомість користуватися офіційними ресурсами й використовувати двохфакторну аутентифікацію. Це убезпечує пристрої та інформацію, яка зберігається.

Що стосується професійного середовища, то представник кіберполіції порадив належно налаштувати фаєрвол, шифрувати цінні дані, вчасно робити бекапи та стежити за легуванням.

Загальною ж рекомендацією для всіх громадян Кропива назвав систематичне навчання, яке допоможе безпечно почуватися у кіберпросторі.

Новини за темою: Українців попередили про високу кіберзагрозу через атаку, подібну до вірусу Petya

Раніше повідомлялося, що  шахраї почали викрадати особисті дані українців через програми для смартфонів, щоб мати можливість шантажувати їх. Користувачі самі запускають вірус через так звану SMS-реєстрацію.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *