Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Арестович — Кривоносу: не 8 листопада, а 10, не мінне поле, а міна «відьма», не троє, а двоє поранених

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Коментар Арестовича публікує видання «Ліга», повідомляє Цензор.НЕТ.

Арестович заявив, що маршрут ніхто не міняв, а сам він не був старшим у групі. «Скажіть, як особа молодша за званням і за посадою може командувати групою, в якій є старші за званням та посадою?» — додав він.

Арестович заявив, що Кривонос «зліпив легенду» і тепер поширює її. «Як заступник секретаря РНБО він що, працює проти Офісу президента, я так розумію, проти самого президента?» — сказав він.

Арестович також додав, що інцидент стався 10 листопада, а не 8-го, поранених було двоє, а не троє, і це було не мінне поле. При цьому за його словами, вибухнула міна «відьма», яка «майже не залишає непошкоджених».

«Що це за заведення (на мінне поле. — Ред.), коли людина залишається там же і підривається? Це як? Погубити найкращих снайперів ЗСУ ціною власної смерті? Це дуже великий виняток, що я залишився цілий», — підкреслив він.

За словами Арестовича, у нього є питання до Кривоноса про його роль у «спробі держперевороту 2017 року», зняття його кандидатури на виборах президента 2019 року на користь Порошенка і розкриття ним службової приналежність загиблих снайперів.

Нагадаємо, напередодні заступник секретаря РНБО Кривонос звинуватив Арестовича в тому, що з його вини у 2018 році загинули двоє і зазнали поранень троє снайперів.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *