Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Білоруси вийшли на останню в 2020 році недільну акцію

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA
Белорусы вышли на последнюю в 2020 году воскресную акцию

REUTERS

Жителі районів ходили з прапорами і запускали повітряні кулі.

У Білорусі пройшла остання в році недільна акція. Це був 141-й день протесту, повідомив Координаційна рада . 27 грудня жителі міст колонами гуляли по районам, запускали в небо червоні і білі кулі.

— Дякую всім, хто в черговий раз вийшли показати, що нас багато; що ми не згодні з тим, що відбувається в нашій країні; що ми солідарні з тими, хто зараз знаходиться під вартою і не зустріне новий рік з близькими.

На жаль, сьогодні також сталися точкові затримання. Нинішній владі складно прийняти, що їх єдине протидія не зупинить білорусів — вони продовжують виходити навіть після тисяч затриманих, штрафів і відсиділи діб.

Координаційна рада вдячний сміливим білорусам, які не зупиняються, незважаючи на залякування і надумані звинувачення, для того, щоб наближати життя в Білорусі, про яку ми мріємо і якої гідні.

Ми знаємо, що в новий рік білоруси йдуть з однією спільною мрією, і впевнені, що нас не зупинити на цьому шляху, — йдеться в Телеграм-каналі ради.

В останню неділю року на акції в підтримку білоруської опозиції також вийшли в Києві і Львові, Санкт-Петербурзі і Варшаві.

ДОВІДКА

Акції в Білорусі проходять останні п'ять місяців. Найчисленніші протести були в перші тижні після виборів президента 9 серпня. Згідно з офіційними даними, чинний президент Олександр Лукашенко набрав на них 80,1%, а його найближчий суперник Світлана Тіхановском 10,1%. Вона була змушена покинути Білорусь, її соратниця Марія Колесникова арештована. Один з членів президії Координаційної ради, нобелівський лауреат з літератури Світлана Алексієвич поїхала в Німеччину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *