Білий Металевий Бик. Чого чекати від символу 2021 року за версією китайського календаря

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Символ 2021 року, згідно з китайським календарем, володіє твердим характером і спокоєм, може посприяти укладанню крупних угод і допомогти в побудові сімейних відносин.

За китайським календарем 2021-й — рік Білого Металевого Бика. Такий символ випадає раз в 60 років.

Згідно зі східним календарем, Бик відноситься до стихії Землі, і поєднання з металом дає життєстійкість, вміння протистояти ударам. Бик символізує впевненість в завтрашньому дні, своїх діях, праця і достаток.

Людям, які доклали чималих зусиль в своїй справі, він подарує успішне досягнення намічених цілей. В 2021 році складуться сприятливі умови для розвитку бізнесу і його нових напрямків. Рік Бика — відмінний час для ділових знайомств і налагодження зв'язків.


Фото: depositphotos.com

Фото: depositphotos.com


Цей знак вважається сімейним. Рік Білого Металевого Бика — хороший час для покупки нерухомості, новосілля і ремонту. Цей знак здатний надати організованість процесу, а завдяки зосередженості не дасть упустити найвигідніші варіанти при великих покупках і замовленні послуг.

Це прекрасний рік для народження і зачаття дітей, якщо ви мрієте, щоб ваша дитина володів лідерськими якостями. Також він сприятливий і для укладення шлюбів. У сім'ях, які утворилися в рік Бика, буде панувати добробут і достаток.

Це товариська символ. Тому, якщо ви в минулі роки менше часу проводили з друзями, саме в 2021 році варто надолужити згаяне. Також варто чекати нових знайомств.


Фото: depositphotos.com

Фото: depositphotos.com


Бик любить все дуже докладне, тому якщо ви планували повністю змінити життя — можливо, саме в 2021 році це вдасться зробити. Якщо ж ви задоволені тим, як складається ваше життя, рік Білого Металевого Бика стане часом, коли можна проаналізувати, чого б ще вам хотілося, яких висот ви могли б досягти.

Бик має міцним здоров'ям. І в цей рік варто особливу увагу звернути на зміцнення організму. Якщо ви не займалися спортом, саме час почати.

Китайський календар відліку Нового року не збігається з григоріанським. Рік Бика настане не 31 грудня, а 12 лютого.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *