Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

"Буде ефективним прем'єром з якісної програмою дій": експерт про кандидатуру Тимошенко на пост прем'єра

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Зараз в Україні зростає суспільний запит на "сильну руку". І єдиний політик, здатний реалізувати цей запит, тобто стабілізувати і виправити ситуацію в державі, — це Юлія Тимошенко. Це підтверджують і останні рейтинги "Батьківщини".

Таку думку в ефірі телеканалу "Еспресо.TV" висловив політичний експерт Тарас Загородній, пише РБК-Україна .

Він звернув увагу на соціологію групи "Рейтинг", яка показала стабільне зростання рейтингів "Батьківщини" Тимошенко, в той час як позиції інших провідних політсил залишилися незмінними або втратили.

"Зараз всі розуміють, що нам потрібні прораховані жорсткі рішення з боку керівництва уряду. Юлія Тимошенко як висококласний антикризовий менеджер зможе стабілізувати ситуацію в Україні. Нікого не здивує, якщо відразу після призначення, вона на наступний день оголосить нараду, покличе всіх міністрів, РНБО, Коболєва — всі знатимуть, що їм робити, вона ні з ким церемонитися не буде ", — переконаний експерт.

За його словами, програма Тимошенко "Новий курс", яку вона готувала як програмний документ майбутнього президента, чітко лягає в основу прем'єрської програми і може стати якісною "дорожньою картою" наступного уряду.

"Тимошенко має стабільне електоральне ядро і чітку ідеологію. Згадати хоча б ФОП, які були відданими прихильниками слуг народу, але зараз, через необдуманих рішень монобольшінства, підтримують команду Тимошенко і вдячні їй за відстоювання своїх інтересів", — підсумував експерт.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *