Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Вартість газу для населення в Україні завищена у кілька разів, – Азаров

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA


liga.net

Ціни для населення диктують олігархи, каже експрем’єр

Тарифи на житлово-комунальні послуги в Україні – необґрунтовані і завищені, зокрема, ціна на газ завищена у кілька разів.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK під час включення заявив прем’єр-міністр України у 2010-2014 роках Микола Азаров.

[embedded content]

Колишній очільник українського уряду, коментуючи причини чергового зростання тарифів на житлово-комунальні послуги, зауважив, що ціни для населення диктують олігархи через непрофесійний Кабмін або ж через Кабмін, який просто виконує їхні вказівки.  

«Для мене абсолютно зрозуміло, що ціни не обґрунтовані, тарифи необґрунтовані», – наголосив Микола Азаров та додав, що, якщо виконувати вимоги олігархів, то шансів для розвитку економіки не залишається.

Микола Азаров зауважив, що за шість з половиною років тарифи на житлово-комунальні послуги в Україні зросли удесятеро або й більше, проте якість цих послуг не покращилася. Він додав, що, якщо підвищення тарифів пояснюють необхідністю видатків на модернізацію тощо, проте нічого у підсумку цього не роблять, це свідчить про те, що кошти, які збирають з населення, ідуть безпосередньо у кишеню тому, хто замовляє цю «музику».

Новини за темою: «Те, що пройшов за 6,5 року, не побажаю нікому»: Експрем’єр Азаров розповів, чи планує іти в українські суди

Микола Азаров також наголосив, що зараз ціна на газ для населення в Україні завищена у кілька разів.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на своєму засіданні у понеділок, 28 грудня, скасував пільговий тариф на електроенергію, встановлений на рівні 90 копійок за кВт⋅год для населення на перші 100 кВт⋅год, та встановив з 1 січня 2021 року фіксовану ціну для побутових споживачів на рівні 1,68 грн/кВт⋅год.

Як повідомляли, газопостачальна компанія «Нафтогаз» оприлюднила нову ціну на газ для побутових клієнтів, так, у січні вона збільшиться на 14% у порівнянні із груднем (6,33 грн). У січні 2021 року ціна на природний газ для побутових клієнтів буде на рівні 7,22 грн/куб. м з ПДВ та без урахування вартості розподілу (доставки).

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *