Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Венеціанський карнавал вперше проведуть у форматі онлайн

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Венеціанський карнавал
Фото з відкритих джерел

Також скоротять кількість днів проведення карнавалу

В Італії цьогорічний Венеціанський карнавал відбудеться у форматі онлайн через пандемію COVID-19. Про це повідомляє La Nuova.

Зазначається, що звичний формат заходу скасовується через «надзвичайну» епідемічну ситуацію. Зокрема, скасовано головні події – Політ Ангела (з дзвіниці на площі Сан-Марко), а також всі офіційні ходи.

Таким чином карнавал перетвориться на віртуальну вечірку зі скороченою кількістю днів. Загалом віртуальний міні-карнавал триватиме вісім днів – 6 і 7 лютого, а потім з 11 по 16 лютого.

На онлайн-вечірці будуть заходи з «віртуальними кімнатами», в яких проходитимуть семінари, виступи, інтерактивні історії, змагання, навчальні програми та конкурси для дітей і підлітків, а також конкурс на найкрасивішу маску, зокрема, для дорослих.

Новини за темою: В Україні через перехід на онлайн-роботу в 2020 році зросла кількість кібершахрайств, — поліція

Нагадаємо, нещодавно член Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Річард Паунд заявив, що Олімпійські ігри в японському місті Токіо, які заплановані на літо 2021 року, можуть пройти й без глядачів. За його словами, МОК розглядає шість-сім варіантів щодо присутності глядачів на трибунах, один із яких – допуск на трибуни лише японських уболівальників.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *