Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Вода. Користь і шкода для людини

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Для того, щоб вода приносила користь, потрібно знати, коли, в якому вигляді і кількості її пити. А також важливо пам'ятати, що навіть звичайна вода може викликати серйозні проблеми зі здоров'ям.

18 вересня відзначається Всесвітній день моніторингу якості води. Він був заснований з ініціативи американського Фонду чистої води. У цей день проводяться як перевірки якості води в водоймах, так і питної води в населених пунктах.

Вода необхідна для життєдіяльності всіх систем людського організму. Її дефіцит може призвести навіть до летального результату.

Пити її слід відразу після пробудження, щоб включити кишечник і сприяти його очищенню, вивести з організму шлаки і токсини, а також протягом дня. Це обов'язково позначиться як на поліпшення самопочуття, так і на зовнішньому вигляді. Шкіра при правильному дотриманні питного режиму стане більш еластичною і гладкою.


Фото: depositphotos.com

Фото: depositphotos.com


Не рекомендується пити під час їжі, оскільки це ускладнить перетравлення їжі. У разі, якщо вам належить перекус сухим пайком, потрібно додати воду у вигляді овочів або фруктів. Нестача води підвищує кислотність шлункового соку, що провокує печію.

Якщо ви відчуваєте почуття голоду, випийте спочатку склянку води. А через півгодини зробіть перекус. Організм може сприймати почуття спраги як голод. Ймовірно, після заповнення водного балансу, ви з'їсте менше і напевно зможете уникнути переїдання.

При заняттях спортом необхідно регулярно пити воду, оскільки великий відсоток вологи йде разом з потом. Вода також потрібна для вироблення рідини, що захищає суглоби від руйнування, особливо при підвищених фізичних навантаженнях.


Фото: depositphotos.com

Фото: depositphotos.com


Стакан води здатний полегшити стан в разі головного болю. Також вода може знизити емоційне напруження при стресах і нервовому перенапруженні; допомагає поліпшити пам'ять і розріджує кров. Це нормалізує роботу серцево-судинної системи.

Для того, щоб вода принесла користь, вона повинна бути очищеною від шкідливих мікроорганізмів і не містити корозійних елементів — наприклад, важких металів.

Слід пам'ятати, що норма води для людини в добу становить 2-2,5 літра. Надмірне її споживання може призводити до набряклості. Не можна пити крижану воду, оскільки вона здатна викликати розрив судин і крововилив, а також накопичення солей в суглобах.

Окріп також шкідливий для організму. Він може викликати опік слизових ротової порожнини і шлунка і шкідливий для підшлункової залози.

Не варто вживати воду, доведену до кипіння кілька разів: вона має змінену структуру молекул і не приносить ніякої користі.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *