ВООЗ закликала розвинені країни сповільнити вакцинацію від коронавірусу. 95% усіх щеплень від коронавірусу відбулися лише в 10 розвинених країнах

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Всесвітня організація охорони здоров’я закликала розвинені країни сповільнити кампанію з вакцинації, щоб препарату вистачило менш заможним країнам. Про це заявила в інтерв’ю BBC речниця ВООЗ Марґарет Гарріс.

За її словами, сама суть глобальної вакцинації полягає в тому, щоб одночасно охопити нею якомога більше країн.

«Просимо всі країни, які мають таку можливість: зупиніться, зачекайте на інші групи країн, де ще не почали вакцинацію. Замість того щоб охопити вакцинами одну країну, нам потрібно охопити всі, й робити це треба разом», – заявила Гарріс.

Як стверджують у ВООЗ, 95% усіх щеплень від коронавірусу відбулися лише в 10 розвинених країнах, тоді як лише дві незаможні держави тільки розпочали вакцинувати своє населення від Covid-19.

За даними аналітичного порталу Our World in Data, станом на 29 січня у світі вкололи понад 90 млн доз вакцин від коронавірусу. Найбільше – у США (майже 28 млн), Китаї (майже 23 млн), ЄС (понад 11 млн), Великій Британії (майже 8,4 млн) та Ізраїлі (понад 4,6 млн).

Важливо, що майже всі вакцини, які застосовують зараз, є двокомпонентними, тому кількість використаних препаратів не дорівнює кількості провакцинованих людей.

Організація не вперше критикує розвинені країни через нерівномірний розподіл вакцин у світі. У середині січня генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус заявив, що світ перебуває через це «на межі катастрофічного морального провалу».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *