Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Слідом за газом підвищили тарифи на електрику — Кабмін скасував пільговий тариф

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Відповідне рішення Кабмін ухвалив на засіданні 28 грудня.

Кабінет Міністрів скасував пільговий тариф 90 копійок за кВт на годину на перші 100 кВт на годину для побутових споживачів. Замість цього встановив вартість електроенергії для населення на рівні 1,68 грн за кВт на годину. Зміни почнуть діяти з початку 2021 року. Відповідну постанову прийнято на засіданні уряду 28 грудня, яке транслювалося в YouTube.

— Прошу прийняти доопрацьований проект постанови, що передбачає продовження терміну дії ВСО (покладання спеціальних обов'язків) до 31 березня 2021 року. Встановлення на період з 1 січня по 31 березня 2021 фіксованої ціни за 1 кВт на годину для побутових споживачів на рівні 1,68 грн з ПДВ, — сказав в. о. міністра енергетики Юрій Вітренко.

За його словами, якби уряд не прийняв це рішення, то тариф на електроенергію для населення з 1 січня 2021 року міг вирости в 2,5 рази через те, що формувався б на ринкових умовах.

При цьому в Міненерго стверджують, що встановлений єдиний тариф приблизно в два рази нижче реальних ринкових цін на електроенергію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *