Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У Великобританії обмежать рекламу шкідливої їжі

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

З 2022 року в Великобританії буде заборонено виставляти нездорову їжу на касах і проводити рекламні акції формату "купи один — отримай другий безкоштовно" для такої їжі.

З квітня 2022 році в Великобританії заборонять ряд рекламних акцій продуктів і напоїв з високим вмістом жирів або цукру. Про це повідомляє уряд країни.

У список продуктів, по відношенню до яких застосовуються заборони, увійшли шоколад і солодощі, чіпси, безалкогольні напої, солодкі, молочні або соковмісні напої, торти, випічка, пудинги, печиво, крупи, йогурти, піца, готові страви.

Зокрема, буде заборонено виставляти нездорову їжу на касах і проводити рекламні акції формату "купи один — отримай другий безкоштовно" або "купи два — отримай три" для такої їжі. Також закладам харчування заборонять пропонувати безкоштовні солодкі напої.

Схожі правила будуть застосовуватися і до веб-сайтам: буде заборонено розміщувати посилання для продажу нездорової їжі на домашніх сторінках сайтів або на сторінках оформлення замовлення та оплати.

Всі ці правила будуть застосовуватися тільки до більших роздрібним торговцям, які мають 50 і більше співробітників. Обмеження на розміщення нездорової їжі встановлені для магазинів площею більше 185 м 2 за винятком спеціалізованих роздрібних магазинів, таких як магазини шоколаду.

Таке рішення влади пов'язано з проблемою масового ожиріння. У Великобританії 63% дорослих мають надлишкову вагу або живуть з ожирінням, а третина дітей випускаються з початкової школи з надмірною вагою або ожирінням. Крім того, лікування захворювань, пов'язаних з ожирінням, обходяться державі в £ 6 млрд (228 млрд грн) на рік.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *