В європейських країнах поширюється новий штам коронавируса

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

В европейских странах распространяется новый штамм коронавируса
У Франції у недавно прибув з Лондона громадянина був виявлений новий штам коронавирусной інфекції. Як передає Replyua.net з посиланням на Reuters, про це сказано в сьогоднішньому повідомленні Міністерства охорони здоров'я. Зокрема, відомо, що перший випадок зараження британським штамом коронавируса підтверджений в місті Тур. На даний момент чоловік, який отримав позитивний тест на мутований COVID-19, знаходиться на самоізоляції і відчуває себе добре.

Тим часом, глава Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Ханс Клюге на своїй сторінці в Twitter написав, що новий штам COVID-19 виявили в восьми країнах Європи. «Вісім країн в Європейському регіоні ідентифікували новий варіант COVID-19 VOC-202012/01. Життєво важливо посилити існуючі захисні заходи », — написав він.

Разом з тим, чиновник просить дотримуватися дистанції і носити маски, не ставши уточнювати, в яких саме країнах виявили новий штам коронавируса. «Здається, новий варіант також поширюється серед молодих вікових груп, на відміну від попередніх штамів», — зазначив представник ВООЗ. Він додав, що пильність особливо важлива, поки тривають дослідження, які визначать його вплив. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *