Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У Кабміні виступили з важливою заявою до отримувачів субсидій у зв'язку з ростом тарифів

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

В Кабмине выступили с важным заявлением к получателям субсидий в связи с ростом тарифов
Одержувачі субсидій не відчують анонсоване з початку 2021 року підвищення тарифів. Як передає Replyua.net, про це сказано в повідомленні на Facebook-сторінці Міністерства соціальної політики. Разом з тим, там пояснили процедуру нарахування пільги. Так, завдяки діючій системі надання субсидії все 3,1 млн. Домогосподарств, нині отримують, не відчують підвищення тарифів, так як воно покриється збільшеним розміром самої субсидії.

Більш того, домогосподарства, раніше не користуються субсидіями, але які після зростання витрат не можуть оплачувати ЖКП, мають право звернутися за її оформленням, в тому числі дистанційно через вебсайт, або ж заповнивши заяву і декларацію і відправивши її поштою до органу соціального захисту населення . «До того ж, майже 1,8 млн. Сімей користується пільгами при оплаті ЖКП і мають знижку від 25 до 100 відсотків в залежності від категорії пільговика», — додали в міністерстві.

Як вже раніше повідомлялося, обласні газсбити озвучили нову ціну на газ для населення в січні. Уже відомо, що вона в середньому буде на гривню за кубометр вище, ніж в грудні. Разом з тим, субсидії на оплату житлово-комунальних послуг будуть видавати за новими правилами. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *