Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У Києві стартував благодійний проект "Інклюзивний футбол для дітей"

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Проект має на меті "Інклюзивний футбол для дітей" — створити інклюзивні умови для занять футболом дітей в Києві та популяризувати інклюзивні колективні види спорту в Україні, відзначили організатори. Меценатом і співзасновником виступив футболіст Олександр Зінченко.

Благодійний фонд SG Charity за підтримки футболіста "Манчестер Сіті" і збірної України Олександра Зінченка заснував проект для дітей з особливостями розвитку "Інклюзивний футбол для дітей". Про це повідомляє Gazeta.ua .

Протягом дев'яти місяців 60 дітей будуть відвідувати щотижневі тренування з футболу на НСК "Олімпійський" з висококваліфікованими тренерами-педагогами. Тренування будуть спрямовані на фізичний розвиток дітей, засвоєння навичок гри в футбол і розвиток навичок командної гри.

Мета проекту — створити інклюзивні умови для занять футболом дітей в Києві та популяризувати інклюзивні колективні види спорту в Україні. У ньому братимуть участь діти з інвалідністю (з порушеннями слуху, зору, з синдромом Дауна, затримкою психічного розвитку, розладами аутистичного спектру, ДЦП), які не мають фізичних протипоказань для занять спортом.

В рамках проекту проведуть перший в Україні інклюзивний чемпіонат по футболу для дітей.

У разі введення карантину через коронавирусной інфекції COVID-19 тренування будуть проходити в онлайн-форматі. Відеотренування створені з урахуванням можливостей проведення занять в домашньому просторі і з обмеженою кількістю спортивного спорядження, відзначили організатори.

Зінченко став меценатом і співзасновником проекту "Інклюзивний футбол для дітей". Партнер проекту — компанія Puma, яка забезпечила дитячі групи спортивним спорядженням і формою.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *