Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У Колізеї з'явився україномовний аудіогід

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA
В Колизее появился украиноязычный аудиогид

president.gov.ua

Це вже дев'ята експозиція протягом року, де можна почути рідну мову.

В самі відомих музеях світу запустили дев'ятий аудіогід на українській мові . 26 грудня голосом українського актора дубляжу Юрія Соскова заговорив аудіогід в римському Колізеї.

— Вперше ідея впровадження україномовних аудіогідів з'явилася у мене в Берліні під час автобусної екскурсії по місту. Насправді, це було вперше, коли в списку можливих мов я побачила український, — написала перша леді Олена Зеленська на своїй сторінці в "Фейсбуці".

Колізей — найбільший амфітеатр Стародавнього Риму, побудований в I столітті н. е. За кількістю відвідувачів амфітеатр Флавіїв займає перше місце в світі серед всіх культурних пам'яток-споруд і третє — серед музеїв, поступаючись лише Лувру і Національному музею Китаю.

— Радий приєднатися до цього, на мою думку, потрібного проекту. Дуже добре, що наша країна почала займатися питанням рідної мови в музеях світу, — зазначив Сосков.

Впровадження україномовних аудіогідів є частиною напрямку "культурна дипломатія" дружини президента України. Проект покликаний поширювати українську мову в світі, щоб голос України звучав в найвидатніших світових пам'ятках.

За словами дружини Володимира Зеленського, в наступному році україномовні аудіогіди запрацюють в лондонському Тауері , Версальському палаці, Національному пріродоведческм музеї в Берліні, музейному комплексі Ватикану, Меморіальному комплексі історії Голокосту Яд Вашем, Державному музеї мистецтв імені Ігоря Савицького в Узбекистані.

[Embedded content]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Олена Зеленська поставила собі мету на 2021 рік

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *