У Криму військових ЗС РФ почали залякувати — Россмо

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

В Крыму военных ВС РФ начали запугивать - росСМИ
Керівник зв'язку другого мотострілецького батальйону російської армії на території окупованого Сімферополя Андрій Козлов розповів про те, як на військових чинять тиск, а також загрожують їм. Як інформує Replyua.net, про це Козлов розповів у своєму коментарі російському виданню «Дощ».

Так, з'ясувалося, що двадцатитрехлетний Козлов розповів, що після того, як він прийняв рішення піти зі служби в своєму кримському батальйоні, військове керівництво почало надавати на нього психологічний тиск, дзвонити його батькам … Посипалися погрози на його сторону. Крім того, на нього хотіли завести кримінальну справу, і натякнули на перспективу опинитися за гратами.

Відомо, що процес звільнення військових в Криму значно затягувався, і він міг займати більше року, про що розповідали також і інші військові. Цитата з заяви Козлова: «На мене намагалися кримінальну справу завести, сказали, що я ухилявся і що мене треба посадити у в'язницю. Я ходив до слідчого давати показання ». І, незважаючи на те, що Козлова після приїзду в батальйон заступника командувача Південним військовим округом Росії по роботі з особовим складом генерал-майора Володимира Жарова, назвали зрадником батьківщини, йому все ж вдалося добитися звільнення їхніх лав ЗС РФ. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *