Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У МОН розкрили, коли вчителям підвищать зарплати

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

З 1 січня 2021 року в Україні зарплати педагогів виростуть. За словами міністра освіти і науки Сергія Шкарлет а, посадові оклади збільшаться на 20%.

Також Сергій Шкарлет повідомив, що розроблений проект постанови Кабміну, яким передбачається збільшити зарплати медичним працівникам установ освіти на 20%. Він уже направлений на погодження до центральних органів виконавчої влади. За словами міністра, бюджет освіти на 2021 рік у першому читанні був найбільший з 2012 року.

"Ми отримали плюс 50-100% за всіма показниками, статтями і субвенціями. Ті скорочення, які відбулися між першим і другим читанням, залежать не від того, що у нас забрали гроші. А від того, що збільшення мінімальної заробітної плати з 1 липня було перенесено на 1 грудня. тобто це операційна різниця. у освіти майже нічого не забрали. Я впевнений, що протягом 2021 зможемо кілька надолужити, певним чином перерозподілити бюджет, і ми за це будемо боротися ", — пообіцяв міністр освіти і науки України , в інтерв'ю Українському радіо.

Крім того, міністр розповів, що в Міносвіти підготували законопроект на тему соціальних гарантій педагогічним та науково-педагогічним працівникам у разі зараження коронавірусів.

"Ця пропозиція вже погоджено, і ми чекаємо від президента внесення його в парламент. Я думаю, що, коли Рада запрацює, Президент внесе цю пропозицію", — розповів міністр.

Раніше Шмигаль заявив, що бюджету-2021 загрожує перегляд.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *