Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

В очікуванні траншу: чому МВФ переглядає умови СПІВПРАЦІ з Україною

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Президент Володимир Зеленський подписал бюджет на 2021 рік. Отже, з 1 січня прожитковий мінімум в Україні зроста до 2 189 гривень, а Мінімальна зарплата становітіме 6 тисяч.

Дефіціт бюджету при цьом буде почти 250 мільярдів гривень — це 5,5 відсотків ВВП.

* * *

Утріматі економіку на плаву без траншу МВФ следующего року Україні буде проблематично. Водночас у Міністерстві фінансів запевняють: "ситуация під контролем".

Миссия МІЖНАРОДНОГО валютного фонду завершила перший етап переговорів в Україні. Наступний запланованій на січень, тоді переглянутися умови співробітніцтва. Тож на качана прийдешнього року, за словами міністра фінансів, є всі Шансі отріматі 700 миллионов долларов кредиту.

Експерт относительно таких прогнозів — більш скептічні. Кажуть: Україна НЕ Виконала низьку умів міжнародніх кредіторів. Тож грошей так Швидко чекати НЕ Варта.

Тетяна Острікова, економічний експерт:

Чи не Створений орган ФІНАНСОВИХ розслідувань — бюро економічної безпеки, а согласно умів Меморандуму, Україна зобов'язана сделать це, что цею орган запрацює з первого января, но даже немає Ухвалення закону, и ми бачим повну реінкарнацію податкової міліції — це все говорити нам, что не все так добре з Виконання Меморандуму.
Такоже існують проблеми з бюджетом на 2 021 рік, зокрема дозволів ОБСЯГИ дефіціту передбачення у Меморандумі на Рівні 4,5%, а за фактом 5,5%. Такоже ми бачим в бюджеті корупційні возможности, зокрема дотації депутатам на соцеконом розвиток.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *