Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У РФ заявили, що вони намагаються допомогти Україні вирішити питання на Донбасі

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

В РФ заявили, что они стараются помочь Украине решить вопрос на Донбассе
Як інформує Replyua.net, політолог Олеся Яхно-Білківська аналізує у себе в Facebook, головний рупор Кремля Дмитро Пєсков про ситуацію на Донбасі заявив, що і Росія, і Німеччина, і Франція роблять все можливе, щоб допомогти Україні вирішити цей конфлікт. Звичайно ж, в цьому переліку особливе місце виділено для Росії, яка робить все, щоб допомогти Україні вирішити її «внутрішній конфлікт».

Політолог зазначає, і, якщо представники російської влади звинувачують Україну в невиконанні зобов'язань, комюніке за підсумками «Нормандське зустрічі» в грудні минулого року, то хочеться запитати: а що з зобов'язаннями Росії. Ну, хоча б таким, як допуск «Червоного хреста» на всю територію ОРДЛО. Хоча, цією вимогою весь перелік зобов'язання Росії не обмежується.

У Росії як і раніше намагаються переконати весь світ у тому, що на сході України російських військ і найманців немає, а Росія виступає в такому ж статусі, як Німеччина і Франція. Ось тільки Париж і Берлін точно ніяким боком до постійних обстрілів на Донбасі, цього не скажеш про Москву. Читайте також думка Сергія Фурси : треба, щоб президент нарешті зайнявся справою, в якому у нього талант. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *