Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

В Україні "злетіли" ціни на виробництво тепла для населення

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

У четвер, 24 грудня, Нацкомісія з тарифів ухвалила рішення пропідвищення тарифу на виробництво теплоенергії для населення, бюджетних і релігійних організацій та інших споживачів на 2021 рік, а також для 23 ТЕЦ і когенераційних установок.

Як повідомляється на сайті НКРЕКУ , мінімально підвищення торкнулося Дніпровської ТЕЦ — 5,5%, максимально — Євро-реконструкції, а саме на 49,7%.

Уточнюється, що значно писілі тарифи для Новороздільського та Новояворівської ТЕЦ (на 37,1% і 34,1%), Білоцерківській ТЕЦ (33,2%), Сумитеплоенерго (на 25%), Чернігівській ТЕЦ (на 24,1%), а також дві когенераційні установки КП Міськтепловодоенергія (на 33,5%) і КП Хмельницьктеплокомуненерго (на 29,3%).

За інформацією регулятора, середній тариф для поставок тепла населенню для 23 компаній склав після підвищення 1121,71 грн / Гкал.

Причини підвищення тарифу на виробництво тепла пов'язані з істотним зниженням обсягів виробництва теплоенергії в 2021 році, підвищенням фонду зарплати для ліцензіатів, зростанням цін на паливно-енергетичні ресурси, а також збільшенням витрат на послуги з розподілу природного газу.

Раніше повідомлялося, щов Україні подорожчає транспортування газу.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *