Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

В Індії запровадили щорічний іспит на знання корів

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Корова в індуїзмі вважається священною твариною
Фото з відкритих джерел

Тест міститиме сто питань та буде доступний та 12 мовах

Уряд Індії запровадив щорічний факультативний іспит із дисципліни «Наука про корів». Пройти тест закликають усіх школярів, студентів та інших громадян, які бажають перевірити свої знання. Про це повідомляє журнал Vice

Як зазначається, перший іспит відбудеться 25 лютого в онлайн-форматі. Екзаменаційний тест міститиме сто питань, а пройти його можна на 12 регіональних мовах. Крім того, іспит буде проводитися за чотирма категоріями за рівнем освіти.

Новини за темою: Це вам не гуглити: викладач університету продемонстрував вилучену на іспиті двометрову шпаргалку

Однак, у програмі до іспиту було знайдено твердження, які не мають наукових доказів. Наприклад, матеріал містить відомості про те, що «молоко корів індійських порід містить частинки золота» або «землетруси відбуваються через забій корів». 

У Міністерстві тваринництва Індії пояснили, що іспит — це спроба збільшити інтерес людей до великої рогатої худоби. Водночас критики розглядають це як спробу політизувати тварину, яка в індуїзмі вважається священною. 

Нагадаємо, раніше в Індії студентів першого курсу коледжу не допускали до екзаменів, допоки ті не напнули на макітри картонні коробки. Таким чином викладачі намагалися унеможливити списування під час іспиту. 

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *