Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

В Ірландії запідозрили Росію в причетності до зникнення знаменитого дельфіна

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Символ портового міста Дінгл дельфін Фунгі
Фото з відкритих джерел

Дельфін Фунгі зник з гавані Дінгл три місяці тому і з того часу його не бачили

В Ірландії Російську Федерацію запідозрили у причетності до зникнення знаменитого дельфіна, який є символом портового міста Дінгл. Про це повідомляє Irish Post.

Згідно з повідомленням, три місяці тому дельфін Фунгі зник з гавані Дінгл і з того часу його не бачили. Багато хто припускає, що дельфін міг загинути, тоді як інші сподіваються, що він просто мігрував, але інша теорія припускає, що винна Росія.

Як зазначається, використання росіянами технологій визначення місцеперебування в ірландських морях впливає на чисельність китів і дельфінів, і, як результат, зараз це одне з найбільш вірогідних пояснень зникнення дельфіна Фунгі.

Низка ірландських спеціалістів розкритикували РФ та використання нею гідроакустичної системи поблизу затоки Дінгл.

«Це можуть бути росіяни», — сказав сенатор від партії Fianna Fáil Нед О’Салліван.

Депутат Sinn Féin Еойн Бройн наголосив, що Ірландія зобов’язана захищати китів і дельфінів, які можуть бути потенційно уражені російською технологією.

«Використання гідроакустичної техніки морськими суднами може витіснити і навіть знищити китоподібних», — зазначив міністр Малкольм Нунан.

Китоподібні, як дельфіни та кити, використовують ехолокацію, схожу на сонар, не тільки для спілкування один з одним, але й для спостереження за оточенням, пошуку їжі та виявлення небезпеки.

Технологія гідролокатора, що використовується підводними човнами та іншими судами, може мати серйозні негативні наслідки для цих істот та способу їхнього життя.

Новини за темою: На одеському пляжі застрягли шість дельфінів

Нагадаємо, раніше у Великій Британії, в графстві Кембриджшир, подружжя зняло на відео, як дельфін втік з моря і заплив на майже 21 кілометр у води місцевої річки.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *