Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Гетманцев повідомив, скільки ФОПів встановили "касові апарати в смартфоні"

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

За 5 місяців роботи в Україні програмних реєстраторів розрахункових операцій 60 тисяч фізичних осіб-підприємців (ФОП) зареєстрували "касові апарати в смартфоні" . Про це в інтерв'ю "Радіо Свобода" повідомив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Щодо програмного РРО, то я вам скажу просто — це програма, звичайна програма до телефону, яке ти можеш скачати з сайту податкової. Начебто додатки "Дія". Встановити на смартфон і через смартфон, через камеру проводити облік всіх операцій, які є. Це безкоштовно. Це вже працює з 1 серпня. З 1 серпня вже близько 60 тисяч зареєстрованих таких програмних РРО.

З 1 серпня 2020 року українські підприємці замість традиційних касових апаратів (реєстраторів розрахункових операцій — РРО) можуть використовувати програмні касові апарати (програмні РРО).

Програмний РРО від податкової можна скачати на смартфон, комп'ютер або інший пристрій, що має операційну систему Android або Windows і підключено до інтернету. Цю програму можна використовувати як касовий апарат.

Противники обов'язкової фіскалізації бізнесу фізичних осіб-підприємців, зокрема, представники руху "SaveФОП" заявляють, що проблема безкоштовних РРО — обмежена кількість позицій, які можна занести в "касовий апарат в смартфоні".

Разом з тим деякі підприємці, які, наприклад, торгують на ринках, позбавлені доступу до електрики. Це ускладнює зарядку батарей смартфонів.

Нагадаємо, що введення касових апаратів для фізичних осіб підприємців ( ФОП ) відклали до 1 січня 2022 року . Відповідний закон на початку грудня підписав президент України Володимир Зеленський.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *