Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

День бабусь і дідусів. Історія і традиції свята

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

11-й рік поспіль в світі відзначають День бабусь і дідусів.

28 жовтня відзначається неофіційне свято — День бабусь і дідусів.

Вперше його в цю дату відсвяткували в 2009 році за ініціативою Квіткового бюро Голландії. Тоді організація виступила із закликами подарувати живі квіти в горщиках своїм бабусям і дідусям. Квітники пояснювали, що такий подарунок буде символізувати зв'язок поколінь: від коренів — до молодих паростків.


Фото: depositphotos.com

Фото: depositphotos.com


Цей день відзначають в різних країнах Європи і в США. В Україні ще до заснування такого свята восени, а саме увечері 1 листопада і в ніч на 2-е, відзначали День Осінніх дідів. Традиційно накривали стіл, за яким збиралися всі покоління родини. Також ставили прилади для померлих родичів. Їх не боялися, а вважали захисниками і помічниками в життєвих справах. Зазвичай напередодні пекли пироги і робили кутю. У центрі столу встановлювали запалену свічку.

У зв'язку з Днем бабусь і дідусів в пошуковій панелі Google з'явився дудл з зображенням шпаківні і співаючих біля нього птахів: великих і маленьких.


Фото: google.com.ua

Фото: google.com.ua


У цей день необхідно приділити увагу бабусям і дідусям. Можна прийти в гості з ласощами, вийти на прогулянку або, якщо ви перебуваєте далеко, хоча б зателефонувати їм.

У період пандемії коронавируса слід особливо відповідально готуватися до контактів з людьми похилого віку. Приходити в гості до бабусь і дідусів можна лише в тому випадку, якщо ви впевнені, що здорові, а також дотримуватися заходів безпеки: носити маску, мити руки і користуватися дезинфектором і дотримуватися дистанції.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *