Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Джолі — 45! Цікаві факти про актрису

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

При народженні прізвище актриси була Войт. Але вона відмовилася носити її, оскільки не могла пробачити і зрозуміти батька, актора Джона Войта, який залишив сім'ю через кілька років після народження дочки.

Анджеліна Джолі має змішане походження. У неї є предки з США, Канади, Словаччини, Нідерландів та Німеччини. Актриса — громадянка США та Камбоджі. В останній країні Джолі проводить благодійну діяльність. Свою стрічку "Спочатку вони вбили мого батька" (2017) вона присвятила саме цій країні.


Фото: EPA

Фото: EPA


З дитинства Джолі привертала містика і потойбічне життя. У дев'ять років вона мріяла відкрити власну похоронне бюро, а в підлітковому віці почала експериментувати з різними наркотичними препаратами. Саме тоді на тілі Джолі почали з'являтися татуювання. Експерименти із забороненими речовинами вона залишила в минулому, а татуювання продовжила робити. Вся спина актриси покрита секретної сакральної символікою. Всього на тілі Джолі більше 20 татуювань. Зокрема, н а лівому плечі актриси вказані координати місць народження її шістьох дітей.

У Джолі троє дітей від колишнього чоловіка і колеги Бреда Пітта і троє прийомних.

На весіллі з першим чоловіком — актором Джонні Лі Міллером Джолі постала в футболці, на якій написала ім'я нареченого власною кров'ю. Після пошуків способу і стилю, в ході яких актриса була і блондинкою, і брюнеткою, вона повернула натуральний колір волосся — темно-русявий. У Джолі з дитинства діагностовано короткозорість, тому вона регулярно носить контактні лінзи. Вона лівша.


Фото: EPA

Фото: EPA


Хобі акторки — польоти. У Джолі є ліцензія пілота. Також вона сомельє і винороб. Джолі виробляє рожеве вино під маркою Pink Floyd.

Анджеліна Джолі в 2015 році випустила стрічку "У моря", в якій разом з тоді ще чоловіком Бредом Піттом вони виконали головні ролі. Джолі показала пару, яка переживає кризу відносин. Незабаром після виходу фільму актори розірвали стосунки і офіційно розлучилися. Джолі вважає за краще приховувати подробиці особистого життя і частіше говорить натяками. Завдяки цьому вона залишається однією з найзагадковіших особистостей сучасного Голлівуду.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *