Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Дипломат: котел народного гніву в Україні поступово нагрівається. Кришку може зірвати будь-якої миті

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Дипломат: котел народного гнева в Украине постепенно нагревается. Крышку может сорвать в любой момент
Як інформує Replyua.net, відомий український блогер, дипломат Вадим Трюхан пише на своїй сторінці в Facebook, аналізуючи ситуацію в країні можна прийти до висновку, що котел поступово нагрівається. Кришку може зірвати будь-якої миті. Чергова історія а-ля «Тупицький» або «Татарів» може стати приводом, останньою краплею для масових народних хвилювань і це не добре, це дуже нездорово.

Вадим Трюхан зазначає, насправді завдання номер один — дожити до чергових президентських виборів без потрясінь і революцій. Дожити, вибрати підготовленого до місії лідера нації людини на посаду президента і швидко чистити авгієві стайні, які вже переповнені нечистотами, але робити це дуже послідовно, професійно і швидко.

Дипломат підкреслює, на наступні три з хвостиком року всім нормальним громадянам України і нашим симпатикам з-за кордону потрібно запастися терпінням, і важко працювати над тим, щоб уберегти Україну. І то з усіх сил і кожному на своєму місці. Читайте також думка Сергія Фурси : треба, щоб президент нарешті зайнявся справою, в якому у нього талант. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *