Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Духи за 350 гривень: як не купити підробку в інтернеті

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Шахраї використовують ім'я та фірмовий стиль відомих брендів в недобросовісній рекламі в інтернеті, в тому числі в соціальних мережах. Фахівці мережі парфумерних магазинів Brocard расcказалі, як не стати жертвою аферистів.

В інтернеті активізувалися шахраї, які використовують фірмовий стиль відомих брендів, попередили фахівці мережі парфумерних магазинів Brocard.

"Злочинці застосовують уже напрацьовану схему обману: в інтернеті і соціальних мережах рекламують" безпрецедентну розпродаж "нібито від Brocard і пропонують придбати духи або косметику провідних світових брендів за дуже низькою ціною. Насправді реклама веде на сайти-фальшивки, які не мають ніякого відношення до Brocard і продають фальсифікат сумнівної якості. Будьте обережні! Підроблена парфумерно косметична продукція може завдати серйозної шкоди вашому здоров'ю, але пред'явити претензії до якості придбаного там товару ви навряд чи зможете: швидше за все, ви не знайдете на такому сайті ні назви продавця, ні його місцезнаходження ", — відзначили в компанії.

У мережі Brocard підкреслили, що злочинну діяльність аферистів швидко викривають кіберполіції та системи безпеки великих компаній, але жертвами встигають стати сотні людей.


Скріншот: соцмережі

Скріншот: соцмережі


Щоб не попастися на гачок шахраїв, представники бренду рекомендують ряд кроків:

1. Зверніть увагу на домен і адреса в рядку браузера. Не варто довіряти ресурсу, якщо:

  • адреса сайту відрізняється від адреси на засланні, за яким ви перейшли на цей сайт;
  • сайт зареєстрований на домені без обмежень для реєстрації (.com.ua, .kiev.ua, .in.ua, .cc, .biz і т.д.). Всі великі гравці українського ринку мають адреси сайтів в форматі "компанія.ua";
  • сайт зареєстрований в іншій країні (російські, американські, німецькі, китайські та інші доменні імена повинні насторожити, наприклад .ru, .us, .to, .ca);
  • в адресному рядку відображається однакову адресу для всіх сторінок сайту.

2. Оформлення сайту: орфографічні, пунктуаційні помилки і помилки, протиріччя в наданій інформації, "кривий" дизайн — все це видає шахраїв, які не вважають за необхідне створювати якісний контент і не мають на це часу.

3. Пропозиція неправдоподібно привабливе: ліквідація духів за собівартістю, дві, три і більше одиниць зазвичай дорогого товару за ціною однієї, брендові парфуми за 300 гривень під виглядом розпродажів конфіскату. Будьте розсудливі — за такою ціною оригінальна продукція продаватиметься не може.

4. Належність сайту компанії, про яку йде мова в рекламі. Введіть запит в Google — "офіційний сайт Брокард-Україна". Перший результат в рядку пошуку — brocard.ua — дійсно офіційний сайт компанії.

Фахівці мережі також закликали повідомляти про шахрайство будь-яким зручним шляхом: на гарячу лінію, листом на пошту info@brocard.ua, повідомленням в соціальних мережах, а також використовувати в соцмережах функцію "поскаржитися на рекламу".

"Пам'ятайте, що ми можемо гарантувати якість і оригінальність продукції тільки за умови замовлень на наших офіційних сайтах brocard.ua і letu.ua або придбання товарів в магазинах Brocard, MAC, Kiehl's", — сказано в повідомленні компанії.

Офіційні ресурси мережі Brocard можна подивитися по посиланню .

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *