Екс-президент Польщі Лех Валенса шукає підробіток через низьку пенсію. Раніше Валенса заявляв, що він банкрут і «скоро піде з сумками і буде збирати гроші перед церквою»

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Колишній президент Польщі Лех Валенса шукає роботу, тому що пенсії не вистачає

Колишній президент Польщі Лех Валенса заявив, що шукає додаткову роботу, оскільки пандемія коронавірусу «вдарила по його фінансах». Про це повідомляє Onet.

77-річний Валенса заявив, що свою останню роботу електрика на судноверфі він покинув, тому що «умови були нижче його потреб». Але через коронавірусну кризу пенсії в 6 тис. злотих (понад 45 тис. грн, – ред) йому не вистачає, а після запровадження карантину він більше не може літати з лекціями за кордон.

Тепер Валенса вимушений знову шукати підробіток, і, можливо, знову стане електриком.

«Найкраще почуваюся електриком. Я досі пам’ятаю закон Ома, закон Кірхгофа і ще кілька речей. Але, чорт забирай, все змінилося, і я не знаю, вб’ють мене зараз ці машини чи ні», – сказав колишній президент.

Раніше Валенса заявляв, що він банкрут і «скоро піде з сумками і буде збирати гроші перед церквою».

Лех Валенса співзасновник і перший керівник профспілки «Солідарність». У 1983 році він отримав Нобелівську премію миру. На президентських виборах 1990 року Валенса був обраний президентом Польщі у другому турі, набравши 74,25 % голосів.

У 1995 році Валенса програв вибори Олександру Кваснєвському. Після поразки на виборах в 1996 році він повернувся на свою колишню роботу електрика на судноверфі. Валенса разом з дружиною мають восьмеро дітей.

До слова, середня пенсія в Польщі приблизно дорівнює 40% середньої заробітної плати. Таким чином основна маса пенсіонерів отримує від 1500 до 2000 злотих, тобто 350-470 євро.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *