Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Журналістка Крюкова на похоронах Кернеса підслухала розмову і влаштувала скандал навколо Кличко

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Журналістка Світлана Крюкова, яка побувала в Харкові на похоронах мера Геннадія Кернеса , підслухала телефонну розмову столичного міського голови Віталія Кличка, який стосувався, як вона стверджує, «розносу в мотлох» одного з київських ресторанів.

«Один з гостей на похоронній церемонії у Кернеса — мер Києва Кличко — в проміжках між Селфі в залі скорботи раптово робить дзвінок. Зона VIP. Я сиджу поряд, прикинувшись тумбочкою. Мер мене не визнає, але рефлекторно відходить до стінки і прикриває телефон рукою. Я ж зазвичай підслуховую розмову. Особа чайником, вухо — локатор. Завжди так роблю », — пише Крюкова в соцмережах і додає, що столичний міський голова розмовляв« з ким-то в погонах »і« давав йому вказівки », нарікаючи, що співрозмовник не забезпечив« стирання з землі »ресторану, розташованого поруч зі станцією метро «Золоті ворота».

За її словами, у підприємців «все законно», а мер Києва «не тільки ТІТУШКИ з Чоколовки, а ще й беспредельщик, які ігнорують рішення суду».

Пізніше вона додала , що в цьому закладі «по забавному збігом обставин, на початку тижня депутат Ілля Ківа за 100 грн в місяць зняв приміщення ресторану і обгрунтував там депутатську приймальню». Крюкова стверджує, що тепер Ківа «сидить і чекає» співробітників поліції і «головного по кіосках в місті».

Раніше повідомлялося про подробиці заповіту померлого мера Харкова — його майно успадковують дружина і троє дітей: Оксана і Родіон Гайсинські, Кирило Кернес і Данило Привалов.

Фото Віталія Кличко з соцмереж.

8992

Читайте нас в Telegram-каналі , Facebook і Twitter

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *