Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Захоплений Росією буксир «Яни Капу» повністю відновлений і готовий виконання бойових завдань

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Захваченный Россией буксир «Яны Капу» полностью восстановлен и готов выполнению боевых заданий
Українська держава відновило бойову здатність буксира «Яни Капу», який в 2018 році поблизу Керченської протоки був атакований і захоплений кораблями країни-агресора Російською Федерацією. Як інформує Replyua.net, більш детально про це повідомляє інформаційне агентство оборонного відомства нашої країни «Армія Inform».

Так, з'ясувалося, що на одному із судноремонтних підприємств української держави був завершений доковий ремонт судна, відновивши його бойову здатність. В тому числі, була проведена очистка, дефектування , а також заміна пошкоджених ділянок корпусу і палуби. Крім того, буксир був пофарбований.

Також зазначається, що фахівці відновили системи головного двигуна. А саме, були відновлені газохід, паливні насоси, клапани пожежної системи, а також компресори. На буксирі були проведені ремонт донно-забірної апаратури, рульового, а також якірного пристроїв. Було проведено також і ремонт електричного обладнання, внутрішніх приміщень, і так далі. Читайте також: «Настання з Криму бути?»: У Севастополі Чорноморський флот провів бойові стрільби. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *