Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Зеленський розкрив розмова з Єрмаком про оскандалився Татарові

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Скандал з запідозреним в причетності до корупційних схем заступником глави ОП Олегом Татарові президент Володимир Зеленський обговорював з керівником свого Офісу Андрієм Єрмаком.

В інтерв'ю «Фокусу» Зеленський сказав, що відразу ж після появи цієї інформації він викликав Андрія Єрмака і сказав, що Татарова слід «попросити піти», якщо історія «хоча б одним словом пов'язана з його роботою» в Офісі президента.

«Кримінальна справа стосується 2017 року. Я тоді не був президентом, а він (Олег Татаров. — Авт.) Не працював в Офісі. Тому фрази "за часів Зеленського знову корупція" неправдиві. Це ранить і позначається на мені особисто. Мова не про рейтинг і не про імідж », — сказав Володимир Зеленський, додавши, що« не може робити висновки »про те корупціонер Татарів чи ні.

За його словами, з цього тижня заступник голови ОП «відсторонений від справ НАБУ, прокуратури», а відповідні повноваження передані іншій заступнику Андрія Єрмака — Андрію Смирнову.

«Це конфлікт інтересів. Тому ми сказали, щоб Татарів йшов і доводив, що він ні в чому не винен », — сказав Зеленський і додав:« Хочу підкреслити: якщо ті, хто працює зі мною, будуть запідозрені в корупції, ці люди будуть звільнені. І я таких прикладів у себе в Офісі за півтора року поки не бачив ».

Нагадаємо, що в НАБУ, якому займалися справою, де фігурує Татарів, обурилися «безпрецедентним» втручанням у свої справи Офісу генпрокурора, представник якого забрав кримінальне провадження у антикорупційного бюро і передав в СБУ. Цей відбулося в той день, коли у Вищому антикорупційному суді мали розглядати питання про запобіжний захід Олегу Татарову — САП наполягала на арешті з альтернативою у вигляді 10-мільйонний застави.

Фото з сайту Офісу президента.

587

Читайте нас в Telegram-каналі , Facebook і Twitter

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *