Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Зеленський зібрався прибирати Тупицького, без повноважень і права на це в Конституції

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Зеленский собрался убирать Тупицкого, без полномочий и права на это в Конституции
Як інформує Replyua.net, нардеп 8-го скликання Верховної Ради Борислав Береза пише у себе в Facebook, сьогодні з'явилася новина про те, що Офіс генпрокурора направив клопотання президенту України Володимиру Зеленському про відсторонення Тупицького з посади судді строком на два місяці.

Нардеп зазначає, після такої заяви тільки і залишається сказати: «Тепер я бачив все!». Незрозуміло, на якій підставі Тупицького хочуть відсторонити? У Зеленського є такі повноваження? Де це прописано? Покажіть такий закон або розділ Конституції. Насправді немає такого. І, якщо Генпрокурор цього не знає, то це вже за межами розумного? А може всьому виною переддень Нового року і в Офісі Генпрокурора просто все ще не відійшли після корпоративу? Так не треба було так напиватися і заявляти подібне з похмілля.

Борислав Береза зазначає, іншого розумного пояснення просто бути не може. Влада у всіх проявах дискредитує себе і перетворюється на посміховисько. Повертається до попереднього стану, але розсудливим людям від цього не весело. Приводу для веселощів просто немає. Читайте також думка Сергія Фурси : треба, щоб президент нарешті зайнявся справою, в якому у нього талант. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *