Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Зеленському потрібен сильний прем'єр, Тимошенко — ідеальний варіант — Карасьов

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

2021 рік буде дуже складним роком. Україні потрібен лоцман, який зможе вивести країну з нинішнього шторму і зробити так, щоб вона не сіла на мілину — в прямому і переносному сенсі.

Таку думку на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" озвучив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, повідомляє "РБК-Україна".

"Нам потрібен прем'єр компетентний, реформаторський, що має підтримку партії. Україні потрібен прем'єр-міністр, який здатний забезпечити керованість виконавчої влади та втілення її рішень. Юлія Тимошенко відповідає всім перерахованим вимогам", — підкреслив політолог.

За словами Карасьова, сьогодні на перше місце серед вимог українців до влади виходить компетентність. А призначення сильного і фахового керівника уряду, здатного впоратися з економічною кризою, вирішує для президента відразу кілька проблем.

"Мало користуватися довірою у народу, важливо мати управлінські таланти. Тому що якщо управлінські компетенції будуть відставати від довіри, то це довіра буде зникати, що, власне, ми зараз і бачимо", — зазначив експерт.

Карасьов додав, що більшість провідних політиків весь 2020 грали на ослаблення влади і держави. Тимошенко була єдиною, хто не використовував провали "слуг народу" для ослаблення влади і проявив себе справжнім державником.

"Вона не використовувала бюджетну проблему, щоб провалився цей Кабінет міністрів, і зробила все, щоб країна з бюджетом увійшла в Новий рік. І взагалі її політика була спрямована не на те, щоб завалити недосвідчену і некомпетентну команду президента, а в її підтримку. Тому сьогодні мова йде не про персоналії, а про країну ", — підсумував Вадим Карасьов.

Нагадаємо, згідно з останнім опитуванням соціологічної групи "Рейтинг" "Батьківщина" Юлії Тимошенко стала єдиною політичною силою, що за останній час істотно наростила підтримку.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *