Зеленський ввів санкції проти телеканалів «112», «NewsOne», «Zik» і їхнього фактичного власника Козака (оновлено)

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Відповідний указ опубліковано на офіційному сайті глави держави, повідомляє Цензор.НЕТ.

«Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю: ввести в дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 2 лютого 2021р «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», — сказано в тексті указу.

Указ № 43/2021р. вступає в силу з дня його опублікування. Контроль за його виконанням покладено на секретаря РНБО Олексія Данілова.

Санкції проти телеканалів вводяться терміном на 5 років. У них будуть заблоковані активи, їм анулюють ліцензії і заборонять користуватися телекомунікаційними мережами. Також канали не зможуть виконувати економічні та фінансові зобов’язання і втратять право виводити капітали за межі України.

Персональні санкції проти Козака також діятимуть 5 років. У нього буде заблоковане активи, він позбудеться права укладати угоди, виконувати економічні та фінансові зобов’язання, виводити капітали з України.

У рішенні РНБО, яке вводить своїм указом Зеленський, сказано, що пропозицію ввести санкції внесли СБУ і Верховна Рада (постановою від 4 жовтня 2018 року).

Міністерству закордонних справ доручено проінформувати про введення санкцій компетентні органи Євросоюзу і США і запропонувати їм ввести аналогічні обмежувальні заходи.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *