Зеленський про ситуацію на Донбасі: Армія готова дати відповідь кому завгодно, у нас є повна підтримка Європи і США. ВIДЕО

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Відео президента про результати засідання опубліковано на сторінках глави держави в соціальних мережах, інформує Цензор.НЕТ.

«Стосовно ситуації на сході України. Збереження режиму повного припинення вогню — запорука продовження важких, але дуже необхідних переговорів у мінському і нормандському форматах. Вкотре наголошую, наша армія здатна дати відсіч будь-кому. І це підсилює наші позиції для врегулювання дипломатичними способом. Саме дипломатичним, який вибрала Україна для реінтеграції тимчасово окупованих територій і повернення наших людей», — заявив Зеленський.

Президент зазначив, що на цьому шляху Україна має повну і незмінну підтримку міжнародних партнерів, зокрема Європи і США.

«І одним із підтверджень цього є розмова, яку я провів сьогодні з президентом Сполучених Штатів Джо Байденом. Ми докладно обговорили ситуацію на Донбасі. Президент Байден запевнив мене, що Україна ніколи не залишиться сам на сам проти агресії Росії», — заявив Зеленський.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *