Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

«Саме це нас розірве»: у Зеленського визнали суттєвий провал боротьби з корупцією

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк вважає боротьбу з корупцією одним із суттєвих провалів команди Володимира Зеленського.

«Президент точно ні на йоту не бере ні в яких, навіть найменших корупційних схемах», — заявив Подоляк в ексклюзивному інтерв'ю «ФАКТАМ», відповідаючи на питання, чому за час президентства Зеленського ні посаджений жоден топ-чиновник, а багато орієнтовані на ринок реформатори і західні члени наглядових рад держкомпаній позбулися посад.

На його думку, провал боротьби з корупцією обумовлений тим, що протягом десятиліть в силових інститутах була створена «дуже чітка корупційна інфраструктура, яка гарантує недоторканність багатьох чиновників»: «На жаль, вона не зруйнована. Прямо зараз відбувається трансформація прокуратури, слідчих органів, включаючи ГБР і НАБУ. Вони повинні з цим системно працювати, причому по-іншому — бути робочими конячками, які повинні знаходитися в хорошому сенсі слова в тіні і робити свою справу. Поки вони цього не роблять ».

Втім, за словами Подоляка, це питання часу — неможливо одномоментно поміняти систему, яка налічує десятки тисяч людей.

«Загалом, владі потрібно суттєво посилити боротьбу з корупцією, інакше саме це нас розірве. Ще раз повторю, в чому і проблема, і трагедія нашого суспільства. Суспільство хоче буквально через три місяці після виборів людини реально з іншого середовища отримати ідеальні структури. Мені подобається, коли нам наводять як приклад Естонію, де сучасні цифрові комунікації, або Грузію, де створена інша поліція. А у нас все набагато складніше, тому що Україна — гігантська країна », — говорить радник голови Офісу президента.

Повний текст інтерв'ю з Михайлом Подоляк читайте на сайті «ФАКТІВ».

1180

Читайте нас в Telegram-каналі , Facebook і Twitter

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *