Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Викривлені пріоритети: Марина Порошенко закликала Київрада не повторювати помилки центральної влади

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Програма економічного і соціального розвитку Києва у 2021 році, яку винесли на засідання Київради, не відповідає ні вимогам часу, ані очікуванням киян. Про це заявила голова постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики, депутат з фракції «Європейська солідарність» Марина Порошенко, повідомила прес-служба партії.

Вона зазначила, що в бюджеті столиці на наступний рік скорочується фінансування охорони здоров'я, зате виділяються мільярди гривень на проекти, які не будуть завершені в 2021 році.

«Сьогоднішнє засідання Київради без перебільшення є знаковим. Саме сьогодні кияни отримають перший сигнал — чи не помилилися вони з вибором. Чи дійсно вибрали близьку до людей київську владу, яка з перших своїх кроків готова правильно розставляти пріоритети, захищати інтереси своїх виборців, а не обманювати їх, виконуючи домовленості з кураторами на Банковій. І наскільки місцева влада відчуває виклики, які стоять перед столицею в наступному році », — зазначила Марина Порошенко.

За її словами, у фракції «Європейська солідарність» докладно вивчили проект Програми економічного і соціального розвитку Києва.

«У нас є великі сумніви, що ця програма відповідає як вимогам часу, так і очікуванням киян. Перше, на що повинні зараз йти кошти, — це точно не на сумнівне "велике крадівніцтво", а на охорону здоров'я і соціальний захист наших громадян. Але в програмі, яка нам пропонується, ми цього не бачимо », — підкреслила Порошенко.

Вона також нагадала, що на державному рівні все вже бачили, до чого призводять хаотичні, непідготовлені і абсолютно нелогічні рішення.

«Тому наше завдання як депутатів — не повторювати помилок центральної влади, яка шалено втрачає довіру і підтримку», — переконана Марина Порошенко.

Вона нагадала, що після аудиту депутатів з «Європейської солідарності» Київрада перерозподілив 422 млн гривень, які направили на лікарні.

«Ми були щиро здивовані, чому це не зробили раніше. Своєчасне реагування — це і є елемент ефективного управління. Добре, що наше рішення створило можливості медичним установам ще в цьому році закупити все необхідне для лікування хворих коронавірусів », — вважає Марина Порошенко.

За її словами, поправки, які внесла її фракція в програму, стосуються нагальних питань.

«Однак в отриманому проект вони проігноровані. І ми бачимо явне спотворення пріоритетів. З одного боку, мільярди гривень на великі проекти, які ніхто навіть і не збирається завершувати в наступному році. З іншого — скорочення фінансування медицини. І це під час пандемії коронавируса », — обурюється голова профільної комісії.

Політик також зазначила, що всі ці ризики не дають «Європейської солідарності» вагомих аргументів голосувати за цю програму в тому вигляді, в якому її нав'язують.

«Ми не зможемо цього зробити, поки вона не стане дійсно соціально і економічно орієнтованої на киян», — резюмувала Марина Порошенко.

фото eurosolidarity.org

+1451

Читайте нас в Telegram-каналі , Facebook і Twitter

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *