Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Підсумки 23.12: Покарання за брехню і похорони Кернеса

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA
Підсумки 23.12: Покарання за брехню і похорони Кернеса

Фото: Getty Images

Зеленський підписав закон про відповідальність за брехню в деклараціях

Президент підписав закон про штрафи за недостовірне декларування; Понад 70% вважають, що економічне становище в Україні погіршилося за останні півроку. Корреспондент.net виділяє головні події вчорашнього дня.

У Харкові пройшли похорони Кернеса

Попрощатися з мером Харкова Геннадієм Кернесом прийшли 110 тисяч чоловік. Черга розтяглася на сотні метрів, через що церемонію продовжили на годину. Перед цим Кернеса відспівували в Свято-Благовіщенському соборі Харкова. А під час похорону Кернеса біля кладовища невідомі запустили салют , поліція з'ясовує, хто це зробив.

Зеленський підписав закон про відновлення відповідальності за брехню в деклараціях

Закон повертає відповідальність за декларування недостовірної інформації і за неподання суб'єктом декларування декларації, яка була скасована рішенням КС. Відповідні зміни вносяться до Кримінального кодексу, Кримінально-процесуального кодексу і закону "Про запобігання корупції".

Українці заявили про погіршення економічної ситуації

Більшість українців вважають, що економічне становище в країні за останні півроку погіршився і однією з головних причин цього вважають некомпетентність влади. Настрої щодо майбутнього також не надто оптимістичні: тільки 16% вважають, що в найближчі 6 місяців економічна ситуація в Україні покращиться, 32% вважають, що вона не зміниться, і 47% — очікують погіршення.

Уряд розблокував велику приватизацію

Кабінет міністрів схвалив проект закону про відновлення великої приватизації, що дозволяє здійснити ряд підготовчих і організаційних заходів перед безпосереднім продажем об'єктів.

У Кабміні підготували концепцію економічного розвитку Донбасу

Уряд затвердив концепцію економічного розвитку Донецької та Луганської областей, яка ляже в основу відповідної стратегії. Реалізації концепції повинна бути підготовлена в шестимісячний термін Міністерством реінтеграції спільно з центральними та місцевими органами влади.

Українці назвали головний позитив року

Головним позитивом 2020 року в Україні стало будівництво доріг в рамках президентської програми Велике будівництво. За даними опитування, так вважають 93% опитаних українців. Негативне ставлення до Великої будівництві висловили 4,8% опитаних.

У Мінекології оцінили тіньовий ринок торгівлі деревиною

Близько третини обороту деревини в Україні є незаконним, заявив міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів Роман Абрамовський. За його словами, тіньовий ринок становить близько 30% від законного, або 5 млрд грн на рік.

Українські школи перейдуть на електронні щоденники і журнали

В українських школах з апускают електронні щоденники і шкільні журнали — стартувала дослідна експлуатація відповідного програмного модуля. При цьому доступ до цих сервісів буде здійснюватися за допомогою відповідної платформи.

В Україні зростуть штрафи за порушення самоізоляції

Уряд просить Верховну Раду збільшити штрафи за порушення самоізоляції. Згідно зі схваленим документом, порушення порядку самоізоляції чи обсервації, встановленого в рішенні про карантин, якщо це не призвело до поширення особливо небезпечної хвороби, тягне за собою накладення штрафу в розмірі від 3400 до 8500 грн.

Падіння промвиробництва сповільнилося

У листопаді цього року обсяги промислового виробництва в порівнянні з аналогічним місяцем минулого року скоротилися на 0,3%. Позірна скорочення падіння пов'язане з тим, що листопад 2019 року стало першим місяцем обвалу промвиробництва, коли обсяги впали на 7,5%. Ефект низької бази порівняння дає відносно невисокі цифри падіння в 2020 році.

У Британії знайдено новий мінерал

Британські вчені відкрили новий мінерал — кернових. Мінерал добули шахті Уіл-Горланд, яка працювала в період з 1790 по 1909 роки. Зараз досліджувати місцевість неможливо, оскільки після закриття копальні його забудували житловими будинками.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *