Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Як тренувати пам'ять

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Щоб легше запам'ятовувати великі обсяги інформації, потрібно застосовувати спеціальні техніки і методи, а також налагодити розпорядок життя.

Якщо вам необхідно запам'ятати конкретну певну інформацію, і ви знаєте: зараз прозвучить важливе, сконцентруйтеся на самій задачі запам'ятовування. Проговорите про себе те, що тільки що дізналися або почули.

Вишиковуйте образи. Якщо має бути запам'ятати великий обсяг інформації, розділіть його на частини. Кожну з них "прив'яжіть" до якогось уявного символу або образу. Це може бути що завгодно: місто, тварина, буква алфавіту. Образ можна зробити динамічним: наприклад, інформація про бізнес-розвитку може асоціюватися з механізмом годин ..


Фото: depositphotos.com

Фото: depositphotos.com


Намагайтеся відразу ж систематизувати нову інформацію. Можливо, з даної тематики у вас вже є певні знання. Постарайтеся прив'язати нові факти до того, про що ви вже обізнані.

Тренуйтеся в побуті. Під час походу по магазинах можете сфотографувати цінники товарів і в той же час спробувати їх запам'ятати. А прийшовши додому, запишіть на аркуші все, що пам'ятаєте. Пізніше звірте зі знімками в телефоні.

Вивчайте мови. А краще відразу кілька. Так виробляється вміння систематизувати інформацію. Корисно запам'ятовувати переклад одного слова на кілька мов одразу.

Ефективним методом запам'ятовування є записування від руки. Таким чином включається візуальна пам'ять і відкладаються спогади про сам процес записування. Корисно промовляти запоминаемую інформацію вголос. В ідеалі — знайти слухача. Якщо це неможливо, можна його уявити.


Фото: depositphotos.com

Фото: depositphotos.com


Важливо дотримуватися режиму дня і виключити недосипання. Необхідно розділяти роботу, навчання і відпочинок. У певний час ви повинні розслаблятися повністю, щоб мозок міг перезавантажитися.

У раціон слід включати рослинні жири, особливо у вигляді горіхів, віддавати перевагу жирній рибі, а не м'ясу, тим більше червоного, пити як мінімум два літри води на добу і не переїдати.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *