Кличко: київські медпрацівники вже отримують збільшені доплати до 5000 гривень

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Столичні медики вже почали отримувати збільшені доплати з бюджету міста. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн брифінгу.

«Хочу повідомити, що столичні медпрацівники вже отримують збільшені виплати з міського бюджету. Щомісячну безповоротну фінансову допомогу отримали понад 27 700 осіб. Зокрема: понад 8 тисяч лікарів. Майже 12 тисяч середнього медперсоналу. Та майже 7 600 молодшого медичного персоналу. Це медпрацівники 84 медичних закладів столиці», – повідомив Кличко.

Він нагадав, що в бюджеті міста передбачили на 2021 рік майже 1,5 мільярди гривень на таку фінансову підтримку всіх медиків.

Доплачувало місто медикам і минулого року. Особливо важливим це стало після того, як, за медичною реформою, з квітня 2020-го медзаклади перейшли на фінансування Національної служби здоров’я.

«Цього ж року, за моєї ініціативи, ми збільшили виплати. І тепер щомісяця столичні лікарі отримують від міста 5 000 гривень, медсестри – 4 000, молодший медичний персонал – 2 000 гривень. І ми продовжимо підтримувати і допомагати нашим медикам!» – наголосив Віталій Кличко.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *