Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Кличко озвучив підсумки наради з головами районів та керуючих компаній столиці

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Мер столиці Віталій Кличко влаштував струс головам столичних районів, главам керуючих компаній міста та контактного центру 1551 щодо проблемних питань ЖКГ. Про це він повідомив у своїх соціальних мережах. Директора керуючої компанії Шевченківського району Кличко звільнив під час наради через недбальство.

«Один з останніх випадків — коли мешканці будинку на вулиці Гончара, 6 залишились без води майже на три доби. Люди носили воду з навколишніх будинків в свої квартири, для елементарних потреб. При цьому комунальні служби сиділи і чекали, поки минуть вихідні! Не було оголошення про причини і терміни усунення аварії, не здійснювали робіт. Ніхто з людьми не спілкувався. Поки мешканці не передали інформацію меру. Так навіщо тоді ЖЕК, комунальні служби, голова району?» —  обурився лідер «УДАРу».

Кличко наголосив на тому, що немає виправдання недбальству чиновників.

«Керівники служб та підрозділів, які не здатні ефективно виконувати свою роботу,  забезпечити сервіс киянам, не будуть тут працювати! І зокрема, глава Керуючої компанії з обслуговування житлового фонду Шевченківського району. Його ми звільняємо», — підсумував він.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *