Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Корнієнко анонсував нове голосування Ради за призначення Вітренка віцепрем’єром-міністром енергетики

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Питання призначення в.о. міністра енергетики України Юрія Вітренка першим віцепрем’єром-міністром енергетики буде виноситися на голосування Верховної Ради в третій раз.

Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” заявив перший заступник голови фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Олександр Корнієнко.

«На початку пленарного тижня обов’язково є фракція … причина збирати фракцію, це кадрові питання. Тому що ми зрозуміли на прикладі першого призначення Юрія Вітренка, їх уже два було, там ще й таке буде …», — сказав Корнієнко.

Він також додав, що для ухвалення цього рішення планують заручитися підтримкою інших народних депутатів, за межами фракції “Слуга народу”. 

Як повідомили джерела LB.ua у фракції “Слуга народу”, у четвер, 4 лютого, питання призначення Вітренка у сесійну залу виносити не планують.

“Наче ні, нам ніхто нічого не казав”, — сказав один із співрозмовників видання.

“Не обговорювалося. Мінімальні, напевне”, — сказав інший співрозмовник, відповідаючи на питання про те, якими є шанси винесення відповідного питання на розгляд Ради на найближчому засіданні.

«Ніяких (шансів — ред.)», — повідомило третє джерело у фракції.

Нагадаємо, 18 грудня Верховна Рада не підтримала кандидатуру колишнього виконавчого директора НАК «Нафтогаз» Юрія Вітренка на посаду віцепрем’єр-міністра — міністра енергетики. За призначення Вітренка проголосували лише 186 народних депутатів. Проти проголосували 19 нардепів, утрималися – 88. Ще 43 не брали участі у голосуванні.

28 січня Верховна Рада знову не змогла призначити Юрія Вітренка першим віцепрем’єром-міністром енергетики. За проголосували тільки 204 нардепи.

Після проваленого голосування за призначення джерела LB.ua повідомили, що у фракції «Слуга народу» можуть повторно винести на розгляд Ради кандидатуру колишнього виконавчого директора «Нафтогазу» Юрія Вітренка для призначення першим віцепрем’єром — міністром енергетики. Тим часом Вітренко продовжує працювати на посаді як в.о. міністра. 

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *