Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Королева Великобританії Єлизавета II звернулася до нації в честь Різдва

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

94-річна королева Великобританії Єлизавета II відзначила, що мільйони британців не зможуть провести звичайні сімейні свята в цьому році.

Королева Великобританії Єлизавета II в традиційному щорічному різдвяному посланні сказала, що в цьому році зза пандемії коронавирусной інфекції багато людей хочуть на Різдво просто обіймів. Відео опубліковано на YouTubeканалі BBC .

"Для багатьох цей час року буде сумним; деякі оплакують втрату близьких їм людей, а інші сумують за друзям і членам сім'ї, ізольованим в цілях безпеки, і все, що вони дійсно хочуть на Різдво, — це прості обійми або рукостискання", — заявила Єлизавета II.

94-річна королева Британії висловила надію на майбутнє. При цьому визнала, що мільйони британців не зможуть провести звичайні сімейні свята в цьому році.

"Якщо ви серед них, ви не самотні. Примітно, що рік, який неминуче поділяв людей, багато в чому зблизив нас", — додала вона.

ВІДЕО

[Embedded content]

Відео: BBC / YouTube

Сьогодні також опублікували альтернативне різдвяне привітання від імені Єлизавети II.

Спалах коронавирусной інфекції COVID-19 почалася в кінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітнє організація охорони здоров'я оголосила поширення коронавируса пандемією . Станом на 25 грудня в Британії підтверджено понад 2,2 млн випадків коронавирусной інфекції, померли 70,3 тис. Пацієнт з COVID-19.

Про виявлення нового типу коронавируса, через якого темпи поширення захворювання в деяких регіонах Великобританії різко виросли, 15 грудня повідомив міністр охорони здоров'я Сполученого Королівства Метт Хенкок. До того моменту в країні підтвердили понад 1 тис. Випадків зараження новим видом вірусу в 60 районах країни.

Головний санітарний лікар Британії, радник британського уряду з медицини Кріс Вітт говорив про високу швидкість поширення нового типу коронавируса. Прем'єр-міністр країни Борис Джонсон заявив, що новий штам може бути заразною на 70% . При цьому, за словами Вітт, доказів, що новий штам коронавируса викликає більш високий рівень смертності, на даний момент немає.

Більше 20 країн вирішили припинити пасажирське сполучення з Великобританією, щоб не допустити поширення нового різновиду коронавируса. Спочатку повідомлялося, що таке рішення можуть прийняти і українську владу . Пізніше міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що поки закривати авіасполучення з Великобританією Україна не буде .

За словами міністра охорони здоров'я Німеччини Йенса Шпана, вакцина BNT162b2 від коронавирусной інфекції COVID-19 виробництва компаній Pfizer і BioNTech буде ефективна проти нового штаму коронавируса .

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *