Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Кремль: зустрічі Путіна і Зеленського не буде, якщо Україна наполягатиме на обговоренні Криму

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Президент Росії Володимир Путін готовий обговорювати з президентом України Володимиром Зеленським реалізацію Мінських угод і домовленостей останнього саміту «нормандської четвірки», а також двосторонні відносини. А якщо Україна наполягатиме на обговоренні питання Криму, то зустрічі між Путіним і Зеленським не буде.

Про це сказав речник Путіна Дмитро Пєсков. 

«Обговорення Криму не видається можливим. Тому таке формулювання фактично ставить під сумнів взагалі гіпотетичну можливість проведення такої зустрічі», — цитує Пєскова агентство «РІА Новини».

Він також підкреслив, що «питання внутрішньоукраїнського конфлікту», тобто війни на Донбасі, Путін також не хоче обговорювати. «Росія не є стороною цього конфлікту», — сказав Пєсков.

Нагадаємо, 20 квітня Зеленський запропонував Путіну зустрітися в будь-якій точці українського Донбасу.

Президент Росії у відповідь сказав, що Зеленський має спочатку провести мирні переговори з ватажками «ДНР» і «ЛНР», а якщо хоче поговорити про російсько-українські відносини — то може приїхати у Москву в будь-який час. Речник Путіна потім додав, що «такої теми, як Крим» для обговорення між Україною та Росією не існує.

12 вересня речник Зеленського Сергій Никифоров заявив, що в Офісі президента не бачать сенсу у зустрічі з Путіним без обговорення теми Криму.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *