Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Кремль продовжує відбір кандидатів, які б «правильно» очолили патріотичну опозицію в Україні, — Костюк

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Кремль продолжает отбор кандидатов, которые бы «правильно» возглавили патриотическую оппозицию в Украине, – Костюк
Як інформує Replyua.net, журналіст і блогер Олександр Костюк пише у себе в Facebook, триває буденна, системна Лубянська наполегливо працювали над вирішенням «українського питання». Вже впроваджено велику кількість агентів впливу на вищі щаблі української виконавчої і законодавчої влади. Є «свої люди» і в місцевої влади. Триває атака на владу судову.

Блогер зазначає, ну, і наостанок потрібно «правильно» очолити патріотичну опозицію. Звідси заяви про «Порошенко заважає об'єднатися, він повинен піти». Звідси спроби розкрутити інших «патріотичних» лідерів. Пробували зліпити «жертву режиму» з Стерненко. Чи не злетіло. Запускають Сенцова. Активізувався в ЗМІ Ярош: пригладжений, менш радикальний, адже можна згадати «грізного» Яроша 2014-го року. Тепер він виступає з об'єднавчими заявами навіть в сторону «Європейської Солідарності».

На думку журналіста, зараз йде активний відбір, тривають спроби, йде розкрутка. Подивимося ще кандидатів. Читайте також думка Сергія Фурси : треба, щоб президент нарешті зайнявся справою, в якому у нього талант. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *