Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Кримські окупанти виставили на продаж винний завод «Коктебель». Раніше окупаційна влада Криму продала винний завод «Масандра»

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA
Підконтрольна Кремлю влада Криму виставила на аукціон завод марочних вин «Коктебель». Стартова ціна підприємства – 100 млн рублів, сказано на російському сайті для розміщення інформації про проведення торгів.

Як повідомляє проект «Крим.Реалії», у документації зазначено, що Міністерство майнових і земельних відносин Криму продає нерухоме майно винзаводу – 73 об’єкти в Щебетовці, Коктебелі, Курортному, Наниковому. Їх вартість – 80,8 млн рублів.

Ще у понад 17,35 млн рублів окупанти оцінили земельні ділянки, натомість рухоме майно, на їхню думку, коштує трохи менше двох мільйонів рублів.

Заявки на участь в аукціоні приймаються до 20 січня. Проведення торгів заплановане на 26 січня.

Російське ТОВ «Завод марочних вин “Коктебель”» було засноване в жовтні 2014 року, воно на 99,8% належить Гатчинському спиртзаводу з Ленінградської області Росії.

Підприємство належить Михайлу Якубчику, якого російські ЗМІ називають родичем директора Служби зовнішньої розвідки Росії Сергія Наришкіна.

Завод марочних вин «Коктебель» був заснований у 1879 році. Згідно з інформацією на сайті підприємства, завод має власні виноградники на площі близько 1070 га і ємнісний парк не менше 5 мільйонів літрів для виробництва тихих вин і не менше 6 мільйонів літрів – для виробництва десертних вин і портвейнів.

Як повідомляв ZAXID.NET, в середині листопада 2020 року окупанти виставили на продаж винзавод «Масандра». 14 грудня його за 73 млн доларів купив Юрій Ковальчук, якого називають «касиром Путіна».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *