Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Кум Табачника та екс-регіонал Максим Луцький виграв вибори ректора НАУ

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Максима Луцького підтримало 1733 виборці з університету

Колишній депутат від Партії регіонів та кум екс-міністра освіти Дмитра Табачника Максим Луцький переміг на виборах ректора Національного авіаційного університету. Про це повідомили у прес-службі НАУ.

Явка виборців склала – 2423 особи (89,3%).

Максим Луцький отримав підтримку 1733 виборців (63,9%). Натомість, його найближчий суперник – в.о. ректора Рімвідас Хращевський – отримав тільки 14,5% голосів, а перший проректор Павло Борсук — 5,9%. Решта виборців не підтримали жодного кандидата.

Голосувати могли всі наукові, науково-педагогічні та педагогічні штатні працівники університету, структурних підрозділів НАУ, а також представники студентства та співробітників, обрані шляхом таємного голосування.

В НАУ зауважують, що на всіх 15 виборчих дільницях за процесом голосування стежили спостерігачі від кандидатів, МОН, громадських організацій та представники ЗМІ. На кожній дільниці відбувалася відеофіксація.

«Скарг на порушення виборчого процесу, як від учасників голосування, так і спостерігачів не отримано», – уточнюється в повідомленні.

Своєю чергою, заступник міністра з питань європейської інтеграції Сергій Петухов стверджує, що Луцький підпадає під люстрацію та не може обіймати посади ректора. Петухов оприлюднив відповідь Міністерства юстиції, інформує LB.ua.

Згідно із Законом України «Про очищення влади», заборона застосовується до осіб, які обіймали посаду з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не були звільнені в цей період за власним бажанням. Серед таких осіб – голови районної державної адміністрації. Максим Луцький до 2014 року був головою Солом’янської райдержадміністрації Києва.

З 2008 року Луцький був проректором з міжнародних зв’язків в Національному авіаційному університеті, а дещо пізніше – першим проректором НАУ.

Він також був депутатом двох скликань – від БЮТ та Партії Регіонів. В один час був головою комітету Верховної Ради з питань науки і освіти. В 2012 році програв вибори Дмитру Андрієвському з «Батьківщини», після чого очолив Солом’янську районну в місті Києві державну адміністрацію, звідки його звільнив вже в.о. президента Олександр Турчинов.

Луцький відомий як у минулому один з найближчих соратників Дмитра Табачника.

Він є доктором технічних наук, професором.

На парламентських виборах 2019 року Максим Луцький брав участь як кандидат по 222-му округу від ОПЗЖ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *