Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Лижні збірні Росії збираються виступати на турнірах під «Катюшу» замість гімну країни

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Представники лижної збірної Росії


ТАСС

Замість російського прапора спортсмени хочуть використовувати прапор Олімпійського комітету Росії

Збірні Росії з лижних видів спорту збираються виступати на міжнародних турнірах під «Катюшу» замість гімну країни. Про це глава Асоціації лижних видів спорту Росії Олена Вяльбе заявила агентству «РИА Новости».

Як відомо, російським командам на два роки заборонено виступати під своїм прапором і гімном на міжнародних турнірах рішенням Спортивного арбітражного суду в Лозанні. Спортивна спільнота вдалася до цього через численні порушення російськими спортсменами антидопінгових правил. У рішенні суду наголошується, що на церемоніях і інших офіційних заходах росіяни не можуть вмикати і будь-який інший гімн, пов’язаний з країною.

За інформацією російської служби Радіо Свобода, з цієї причини замість російського гімну не можна, наприклад, використовувати «Патріотичну пісню» Михайла Глінки, «Молитву російського народу» і «Інтернаціонал», які в різний час були офіційними символами держав, що існували на території сучасної Росії. Тому у січні комісія спортсменів Олімпійського комітету Росії запропонувала використовувати замість гімнів «Катюшу».

Щоб використовувати цю композицію, Росія має отримати схвалення Міжнародного олімпійського комітету і Всесвітнього антидопінгового агентства. Заборона на використання офіційних символів російськими спортсменами буде діяти до грудня 2022 року.

Новини за темою: Росію відсторонили від участі на Олімпійських іграх

Раніше повідомлялося, що під час змагання Кубку світу з лижного катання представник збірної Росії вчинив напад на суперника – він вдарив його палкою, а потім ще й збив із ніг. 

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *